Нардеп Максим Гузенко прозвітував про свою депутатську діяльність у травні

Народний депутат України по виборчому округу №161 Максим Гузенко (депутатська фракція ПП «Слуга народу», Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політикиу Фейсбуці прозвітував про свою діяльність за травень 2021 року.

РОБОЧІ ВІЗИТИ

– Провів зустріч із керівником Служби автомобільних доріг у Сумській області Іваном Романюком та його замом Сергієм Овчаренком. Разом обговорили хід виконання ремонту доріг у межах 161 округу. Мова йшла, зокрема, про ділянку Конотоп — смт Терни на дорозі Батурин — Конотоп — Суми. Уже зараз маємо проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт цієї ділянки.

– Особисто проконтролював початок ремонтних робіт на автомобільних дорогах Н-07 Київ — Суми – Юнаківка, Н-12 Суми — Полтава, Р-60 Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин та Р-61 Батурин — Конотоп — Суми, а також на ділянці дороги біля Пустовійтівки.

– Зустрівся з мешканцями Хмелівської територіальної громади. Обговорили у тому числі стан дороги Хмелів—Чернеча Слобода. Наразі проектно-кошторисна документація на її ремонт готова, і вже за місяць роботи почнуться. Буде відновлена й дорога Ромни — Конотоп: зараз оголошений тендер на її ремонт, роботи будуть проведені наступного року. Крім того, у планах — реалізація проекту з термомодернізації школи Хмелівської ОТГ.

– Провів робочу зустріч із головою Роменської РДА Денисом Ващенком. Обговорили хід реконструкції соціально важливих об’єктів на його території у рамках «Великого будівництва». Зараз на фінальній стадії — будівництво Недригайлівської школи, яку ніяк не могла доробити попередня влада, ремонти роменської школи №7 і центральної районної лікарні. Крім того, уже зроблений проект капітального ремонту мосту в Ромнах через річку Сула.

– На запрошення депутатів Роменської міської ради відвідав чергове засідання сесії, де прозвітував про свою діяльність за минулий рік (зокрема, у минулому році за моєї ініціативи на територію Роменської ОТГ було спрямовано державних інвестицій на суму 60 000 000 гривень). Розповів також про подальші плани роботи в напрямку розвитку Роменської ОТГ.

– Зустрівся з мешканцями с. Рогинці, заслухав основні питання, які їх турбують. Офіційно повідомив людям, що ділянку дороги Ріпки-Рогинці довжиною 3,3 км буде відремонтовано. Обсяг фінансування – 20 000 000 гривень.

– Зустрівся з мешканцями Буринської ОТГ. Підняли питання відсутності ремонту дорожнього покриття на напрямках Михайлівка — Миколаївка і Успенка — Вознесенка. З цього приводу готую звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області та обласного Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА. Крім того, ініціював вирішення незрозумілої ситуації з очищенням ставків і зникнення води у колодязях. Уже звернувся до Державної екологічної інспекції у Сумській області, щоб повернути людям воду.

ЗАЛУЧЕНО ФІНАНСУВАННЯ

Домігся виділення коштів на реалізацію проєктів громад Сумщини. Міністр фінансів України Сергій Марченко і Голова Комітету з питань бюджету ВРУ Юрій Арістов відреагували на моє особисте звернення і внесли до переліку об’єктів (заходів), які фінансуватимуться у 2021-му за рахунок субвенції з держбюджету, кілька проєктів на території Сумщини.

Наші громади отримають кошти на реалізацію таких проєктів:

5 млн грн — на будівництво спортивного майданчику Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району (по вул. В. Глуховця, 3, смт Дубов’язівка);

1,2 млн грн — будівництво мереж водопостачання від села Заводське до села Вирівка Попівської сільради Конотопського району;

1,6 млн грн — будівництво водопровідної мережі в с. Попівка по вул. Перемоги, Братів Ковтун, Миру Попівської сільради Конотопського району;

1,2 млн грн — придбання автомобіля-сміттєвоза з боковим завантаженням для Липоводолинської селищної ради Роменського району;

450 тис. грн — придбання мінітрактора з комплектом навісного обладнання для Липоводолинської селищної ради Роменського району.

Проєкти будуть реалізовані вже цього року.

ЗАКОНОДАВЧА РОБОТА

– Взяв участь у розгляді законопроекту №2195, який удосконалить процедуру продажу і передачі в користування земельних ділянок державної та комунальної власності, прискорить ці процеси та збільшить надходження до державного і місцевих бюджетів.

– На засіданні Комітету розглянули два ключових проекти законів, прийняття яких полегшить життя нашим аграріям: № 5202 — про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель», № 3680 — про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння.

АМК РЕМ-БУД облаштовує міст на дорозі Хмелівка-Великий Бобрик

ТОВ «АМК РЕМ-БУД» на замовлення державного підприємства «Дороги Сумщини» виконує капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О190603 Хмелівка-Великий Бобрик-/Н-12/.

Цими вихідними спеціалісти «АМК РЕМ-БУД» займалися бетонуванням русла входу та виходу водопропускних труб, під час якого використали бетон класу В20. Також ремонтно-будівельна бригада працювала над улаштуванням корита глибиною 34 см та улаштуванням вирівнюючого шару з щебенево-піщаною сумішшю С-5. Сьогодні ці роботи продовжуються.

Капітальний ремонт даної ділянки дороги в Сумському районі триває активними темпами і буде завершено згідно з визначеними термінами. Як завжди, АМК РЕМ-БУД дотримується високих стандартів якості, щоб комфортних і безпечних шляхів на Сумщині стало більше.

Президент ФК «Суми» Геннадій Дем‘яненко відвідав об’єкти “Великого будівництва” у Кривому Розі

У місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» повним ходом іде реконструкція двох стадіонів – «Металург» та «Спартак».

Компактний «Спартак» уже  отримав криті трибуни на 3,5 тис глядачів, «живий» трав’яний килим, будуються «гумові» бігові доріжки та майданчик для кросфіту. Введення в експлуатацію заплановано цього року. Стадіон «Металург» – це повноцінний та масштабний сучасний футбольний комплекс стандарту FIFA місткістю 20 тисяч глядачів. На ньому передбачено влаштування надсучасного гібридного футбольного поля з системою підігріву та поливу. Запланований термін введення в експлуатацію – 2022 рік. До речі, на одному з тренувальних полів цього комплексу ФК «Суми» зіграв матч з дублем місцевого «Кривбасу».

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко: «Вперше побував у славетному місті Кривий Ріг. Завдячуючи Володимиру Орлову (перший заступник губернатора Дніпропетровщини, – ред.) отримав можливість завітати на деякі об’єкти програми нашого Президента Володимира Зеленського Велике будівництво, зокрема футбольної інфраструктури. Сміливо можна констатувати – країна змінюється на краще, і це факт. І надзвичайно добре, що видатні вихідці з Кривого Рогу піклуються про своє рідне місто! Упевнений, що незабаром президентська програма охопить і реконструкцію сумського «Авангарду». Надзвичайно приємно вразили місцеві мешканці – привітні, відкриті та дуже гостинні».

Нагадаємо, що «Велике будівництво» – це перший в Україні інфраструктурний проєкт такого великого масштабу, який реалізується не на папері, а реально втілюється в життя. Він ініційований Президентом та реалізується Мінрегіоном у співпраці з місцевою владою. Лише в минулому році по країні було реконструйовано близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.

Дмитра Кірюхіна відзначили за підтримку юних дзюдоїстів

Сьогодні, 30 травня, у Ромнах відкрили турнір юних дзюдоїстів Сумщини, присвячений Дню захисту дітей. Змагання зібрали близько 300 учасників.

Юних спортсменів привітав депутат обласної ради від партії ВО “Батьківщина”, постійний благодійник і спонсор Дмитро Кірюхін, а також міський голова Ромен Олег Стогній.

“Приємною несподіванкою було одержати подяку, як голові Федерації дзюдо, за підтримку цього виду спорту в Ромнах від імені батьків і тренерів вихованців.”, – відзначив у Фейсбуці Дмитро Кірюхін.

Володимир Пугач: «За рік можливості АМК РЕМ-БУД значно виросли»

До колективу компанії «АМК РЕМ-БУД» входять і молоді спеціалісти, котрі прагнуть професійно розвиватися та рости, і високодосвідчені фахівці, які  передають новому поколінню свої знання та вміння. Саме такою людиною із великим життєвим бекграундом є Володимир Миколайович Пугач. У зоні його відповідальності – ремонт доріг у північній частині Сумщини.

Володимир Пугач у дорожньому будівництві вже 40 років. Працював на державному підприємстві, 20 років був начальником райдорвідділу. Пройшов підвищення кваліфікації з будівництва доріг у Швеції.

Працює в ТОВ «АМК РЕМ-БУД» з 2020 року, коли компанія зайшла на ринок Сумської області. Торік бригадою північної частини регіону відремонтували значну кількість об’єктів.

«Доволі солідно впоралися. За короткий проміжок часу, коли ми почали працювати – від серпня і до кінця року – такі об’єми роботи перевернути зі старту було доволі напружено, але цікаво», – говорить Володимир Пугач.

Щодо планів на поточний рік, то, за його словами, керівництво поставило їх дуже багато, і є домовленість працювати виключно силами власних бригад, без субпідрядів, адже технологічні та кадрові можливості компанії значно виросли. Завдяки розширенню потенціалу, ТОВ “АМК РЕМ-БУД” активно залучає до роботи жителів Сумської області. Це дійсно важливий момент, враховуючи, скільки людей змушені їхати на заробітки через відсутність зайнятості.

«Я б хотів, щоб наші українські хлопці – здібні і молоді, вчилися, працювали і показували, що ми теж здатні робити дороги, а не тільки іноземці», – ділиться своїм баченням Володимир Миколайович.

Йому подобається мати справу з молодими працівниками, бути їхнім наставником: прислухаються до порад, мають велике прагнення до навчання, успішно переймають досвід.

Вільний час Володимир Миколайович проводить із сім’єю, виховує онуків. Каже, старшого – робота діда менш цікавить, а от менший – проявляє тягу до будівництва –  вже тягає молотки.

АМК РЕМ-БУД упроваджує на будівництві Академії спорту в Бучі сучасні технології пожежної безпеки

Для компанії «АМК РЕМ-БУД» питання безпеки на об’єктах будівництва настільки ж важливе, як і якість проведення робіт, адже йдеться про найдорожче – життя і здоров’я людей. Саме тому працівники особливо ретельно займаються встановленням сучасних безпекових систем під час реалізації проектів у рамках національної програми «Велике Будівництво».

Наразі в майбутній Академії спорту в місті Буча Київської області, будівництво якої довірене ТОВ «АМК РЕМ-БУД», триває облаштування пожежного резервуару на головній споруді багатофункціонального спорткомплексу. Він призначений для зберігання пожежного запасу води, що за необхідності, у разі виникнення займання, використовується для приборкання осередків вогнища. На сьогодні покрівля пожежного резервуару уже залита бетоном.

Як зазначають спеціалісти «АМК РЕМ-БУД», вони відчувають підвищену відповідальність, забезпечуючи сучасний рівень пожежної безпеки, враховуючи, що в Академії спорту перебуватиме велика кількість дітей.

Нагадаємо, у спорткомплексі проводитимуть змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення, заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу, а також заняття з фізичної культури бучанських шкіл.

Нардеп Максим Гузенко: “На якість і темпи роботи в громаді дуже впливає відсутність нормальної комунікації депкорпусу і голови громади”

У рамках роботи на окрузі народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”) зустрівся з мешканцями Буринської ОТГ. Про хід і результати свого візиту обранець повідомив у Фейсбуці.

“Серед головних питань, як завжди, — відсутність ремонту дорожнього покриття. Найбільше турбують напрямки Михайлівка—Миколаївка і Успенка—Вознесенка. З цього приводу готую звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області та обласного Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА.

Інша серйозна проблема — незрозуміла ситуація з очищенням ставків і, як наслідок, зникнення води у колодязях. Уже звернувся до Державної екологічної інспекції у Сумській області, щоб розібратися, чому люди довгий час не мають нормального доступу до питної води і як це вирішити.

На мою думку, на якість і темпи роботи в громаді дуже впливає відсутність нормальної комунікації депутатського корпусу та голови громади.

З цікавого. На всіх зустрічах мене «супроводжували» п’ятеро представників міської ради (заступники, начальники відділів, інші). Мабуть, органам місцевого самоврядування більше немає чим зайнятися у робочий час”, – написав Максим Гузенко.

Ігор Кузьменко: Люди з радістю зустрічають бригади “АМК РЕМ-БУД”

Ігор Кузьменко – молодий, але дуже перспективний майстер ТОВ «АМК РЕМ-БУД». У компанії він працює один рік, у дорожньому будівництві вже 5 років.

Народився Ігор у Шосткинському районі, першу спеціальність «будівництво» отримав у Глухівському технікумі, а потім закінчив із червоним дипломом магістра Київський національний університет будівництва і архітектури.

Із найбільших об’єктів, над якими Ігор Кузьменко працював в АМК РЕМ-БУД, були дороги у Кролевецькому, Глухівському та Охтирському районах. А всього протягом 2020 року в нашій компанії вдалося реалізувати близько 20 об’єктів.

«Планів на цей рік дуже багато, тож стараємося виконати максимум. Працюємо і у вихідні дні, як сонце встає, як сонце сідає», – говорить майстер.

За його словами, працюючи над новими дорогами, завжди цікаво спостерігати за реакцією місцевих жителів. Наприклад, у селі Скуносове люди до цього навіть не бачили такої техніки, як в АМК РЕМ-БУД.

«Коли ми почали роботи, стали вирівнювати профіль під грейдер, люди були просто в шоці. Не думали, що тут кластимуть асфальт. Думали, що, як зазвичай, полатають ями і на цьому все, а тут задіяли багато машин, усі їздять, робота кипить. Для місцевих жителів це було справжнє здивування, тому наші бригади зустріли з великою радістю», – розповів майстер.

На даний момент він керує двома бригадами: одна займається ямковим ремонтом – це 6-7 людей, а інша – у складі 4 людей – працює з асфальтоукладчиком. Раніше на чолі Ігоря Кузьменка працювало й більше 100 людей. Каже, для нього це легко, хоч і вимагає великої відповідальності, головне – розпочати і впевнено рухатися вперед.

«За рік на АМК РЕМ-БУД відбулися суттєві зміни: стало набагато більше техніки, більше працівників», – зазначає майстер.

Ігор Кузьменко повністю віддається роботі, поки ще не одружений, але, звичайно ж, мріє створити міцну родину. Що ж до вільного часу, то за можливості вирушає на рибалку або грає у футбол чи волейбол.

Хто стоїть за фейковим мітингом проти Лук’яненка?

Нові цікаві факти спливають навколо ситуації з Сумським НВО, яка останнім часом все більше схожа на замовлену кампанію, спрямовану на дискредитацію генерального директора АТ «СМНВО-Інжиніринг» Володимира Лук’яненка та рейдерське захоплення заводу.

Сьогодні, 26 травня, біля готелю «Ювілейний», де проходила прес-конференція представників підприємства, зібрався мітинг, учасники якого з плакатами, що дискредитують Володимира Лук’яненка та Сумське НВО, перекрили дорогу, заблокували рух транспорту і активно, з використанням гучномовців, заважали проведенню заходу.

Здавалося б, нічого особливого, люди вимагають свої зарплати і мають на це право. Ось тільки виявилося, що більшість із них не можуть навіть чітко пояснити, чому на плакатах опинилося прізвище Лук’яненка, а не Цимбала та Григоришина. Адже більшість із тих, хто брав участь у мітингу, працювали в період керування останніх, і вся заборгованість (з невідомих нам причин) накопичилася саме тоді.

Необізнаність учасників мітингу підтверджує коротке відео, на якому люди говорять, що працювали у період до 2019 року, але при цьому чомусь завзято звинувачують у боргах Лук’яненка. Були такі, що пішли із заводу, проробивши кілька місяців при Лук’яненку, але навіть вони переважну більшість заборгованності отримали при керівництві Цимбала та російського бізнесмена Григоришина. Тому людям, які просили пояснити цю ситуацію, одразу починали хамити та обзивати їх провокаторами, зриваючись на крик, починали скандувати чітко прописані кимось гасла.

Насправді ж Володимир Лук’яненко, який у 2019 році взявся витягувати завод із боргів, отримавши його на стадії банкрутства, ніяким чином до діяльності своїх «попередників» Цимбала і Григоришина не причетний. Навпаки, за недовгий час роботи Лук’яненка на підприємстві нарешті почалися виплати зарплати минулих років, згідно з графіком, і якби не сплановане рейдерське захоплення заводу, виплати продовжували б виплачуватися у повному обсязі.

Навіщо ж люди, які прийшли на мітинг, навмисно перешкоджають новому керівнику нормально працювати, дискредитиють його і завод, сприяють рейдерському захопленню підприємства, у той час коли вони нібито мають бути зацікавлені у швидкому отриманні коштів, радіти і сприяти цьому?

Очевидно, що все це – ознаки замовленого фейкового мітингу, організованого особами, зацікавленими у дискредитації діючого керівника підприємства. Схоже на те, що за людьми стоять ляльководи, які заради власних інтересів хочуть заблокувати діяльність заводу, перекрити виплати зарплат і таким чином дестабілізувати ситуацію на підприємстві та в цілому в Сумах.

Рейдери намагаються заблокувати роботу Сумського НВО і зривають виплату заборгованості перед заводчанами

У подіях, які відбуваються останнім часом навколо Сумського НВО, керівництво заводу однозначно вбачає спробу рейдерського захоплення. Про це йшлося сьогодні, 26 травня, під час прес-конференції у готелі “Ювілейний” за участі представників АТ “СМНВО-Інжиніринг”.

За їхніми словами, влада, прокуратура і державна виконавча служба створили таку ситуацію, що підприємство, навіть маючи необхідні кошти, не зможе виплатити заборгованість із заробітної плати перед заводчанами. Річ у тому, що державні органи заблокували рахунок, відкритий спеціально для погашення боргів.

Нагадаємо, керівництво СНВО розробило детальний план, за яким поетапно мали відбуватися розрахунки із працівниками, і підкріпило його фінансуванням – власними коштами, інвесторськими та вирученими з продажу майна заводу. Однак тепер через спрямовану дискредитаційну кампанію, направлену проти генерального директора АТ “СМНВО-Інжиніринг” Володимира Лукяненка, люди можуть так і не отримати зароблене, а подальша доля самого підприємства залишається невизначеною.

Юрист Денис Бугай пояснив, що жодних збитків для заводу від продажу готелю «Ювілейний», про які заявляє прокуратура, не було. Навпаки, гроші від реалізації майна за завіреною нотаріусом угодою йдуть на СНВО, завод витрачає їх на обладнання, виплачує заробітну плату. Саме через відсутність збитків внаслідок проведення операції з продажу і не проводилася експертиза, передбачена законодавством у разі вчинення економічного злочину.

«Для того, щоб створити резонанс щодо цієї справи, щоб створити тиск, слідчий штучно привязує до цих подій керівника Володимира Матвійовича Лукяненка. Слідчий доходить до крайнощів, приписуючи йому злочинну діяльність. Як вінець цього усього – обрання величезної застави для Володимира Матвійовича у розмірі 20 мільйонів гривень. Така застава є абсолютно безпідставною і незаконною, це виходить за рамки просто розумного, а не лише за рамки Закону», – зазначив юрист.

Правозахисник повідомив, що у рамках закону максимальна сума застави мала бути 300 тисяч гривень, але чомусь суд обрав саме 20 мільйонів.

«Якщо ви промоніторите роботу усієї судової системи Сумської області, ви ніколи такої цифри не почуєте. Якщо така цифра приймається, у цьому є певна зацікавленість сторонніх осіб. Не враховуються ні вік, ні професійні досягнення Володимира Матвійовича, і обирається така величезна застава. При цьому жодної повістки керівнику не вручалося, немає жодного факту, щоб він перешкоджав слідству чи не співпрацював із слідством», – наголосив Денис Бугай.

Юрист також додав, що подібні застави він зустрічав тільки у київських судах, коли йшлося про корупцію і розкрадання державних коштів із бюджету.

Також Денис Бугай зазначив, що у справі Володимира Матвійовича, про якесь розкрадання бюджетних коштів взагалі не йдеться – на таку підставу навіть заангажовані праоохоронці не пішли. 20 мільйонів застави обрали для того, щоб ці кошти були заморожені на роки, поки триватиме юридична справа. Як наслідок, такі дії призведуть до зриву контрактів, невиконання зобов’язань перед контрагентами і далі – штучне банкрутство. Після цього вже ніхто не працюватиме над тим, щоб поновити роботу заводу. Однак Володимир Лук’яненко не пішов по цьому сценарію, який намагалася йому нав’язати влада та її кукловоди-рейдери, і робить все можливе для розблокування роботи СНВО, а розмір самої застави наразі скасовується у суді.