Тітушки із ГО “СТОП КОРУПЦІЇ” призначили розбірки побитому ними чоловіку на річці у хащах

Екс-голова Слобідської сільської ради Іван Рябоконь повідомив шокуючу новину про буринських активістів із ГО «Стоп корупції». Виявляється, сьогодні, 27 січня,  вони намагалися вплинути на Сергія Ніколенка, якого напередодні побили вночі у місцевому супермаркеті, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Так, Віталій Бакін і Руслан Михайлик призначили потерпілому зустріч о 8-й ранку практично у хащах – біля річки Чаша по вулиці Дзержинського.

За словами Івана Рябоконя, дізнавшись про наміри хуліганів, він із фахівцем у галузі права вирушили на допомогу Сергію Ніколенку до місця, де тітушки хотіли влаштували «розбірки», та не дали чинити тиск на постраждалого від їхніх рук. Крім того, було викликано представників Буринської поліції, які приїхали на виклик своєчасно та зафіксували подію.

Нагадаємо, у ніч з 25 на 26 січня у супермаркеті АТБ в Бурині активісти з ГО «Стоп корупції» влаштували бійку, після якої зухвало ображали працівників поліції, котрі прибули на місце події.   «Тобі піз..а, ми тебе з’їмо на х..й, проковтнемо, як маленьку кісточку», «Ти боїшся? В памперсі ходиш?», «Ти сопля!» – такі принизливі слова сказав «стопкорупціонер» Ярослав Йолкін, знущаючись над правоохоронцем.

Вартість газу для українців може становити 3 гривні, – Вадим Лисий

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді Вадим Лисий стверджує, що реально знизити тариф на газ в Україні до 3 гривень за кубометр, за умови прийняття Верховною Радою України законопроекту №1177.

Депутат неодноразово наполягав на тому, що тариф на блакитне паливо завищений.

«Державним аудитом вже доведено, що НАК «Нафтогаз» вивів з країни сотні мільярдів гривень, якщо бути точнішим 226 мільярдів гривень, через що бюджет недоотримав 75 мільярдів. Натомість, всі розуміють звідки такі суми отримав монополіст – це завищені тарифи на газ, це кошти чесно зароблені і сплачені кожною українською сім’єю.

Що ми бачимо: жодної відкритої кримінальної справи, натомість, вкотре підвищені тарифи на комунальні послуги вже новим урядом», – зауважив Вадим Лисий.

Фракція «Батьківщини» у Верховній Раді ще у серпні 2019 року подала законопроєкт №1177. Він передбачає використання газу власного видобутку з рентабельністю, не вищою за 30%. При цьому, якщо газ із газових сховищ відпускатиметься за тією ж ціною, за якою він був закачаний, з врахуванням вартості зберігання та транспортування, ціна може бути знижена до 3 гривень за кубометр, замість 7, які встановив уряд до кінця карантину.

Керівник депутатської фракції в облраді Вадим Лисий підкреслив, що розраховує на злагоджену роботу народних депутатів задля досягнення спільної мети – врегулювати тарифну кризу в країні:

«Сподіваємося на підтримку народних депутатів з інших фракцій, аби якнайшвидше прийняти даний законопроект та врешті-решт встановити обґрунтовану і справедливу ціну на комунальні послуги для населення!».

Вартість одного перевезення пасажира у тролейбусі в 2020 році становила мінімум 7,46 грн

Тема запланованого підвищення проїзду в маршрутках залишається однією із найобговорюваніших серед сумчан. Перевізники вже неодноразово висловлювали свою позицію: не мають іншого виходу для продовження своєї роботи, крім встановлення нового тарифу, бо наразі коштів не вистачає ні на утримання машин у технічно справному стані, ні на виплату зарплат водіям. Пандемія вдарила по всіх, і транспортна галузь – одна з найбільш постраждалих, що відобразилось у формі великих збитків. На рейси не виїжджають десятки маршруток, усе через те, що за день водіям не вдається заробити навіть на оплату праці. Ситуація вже більш ніж критична, і зволікання з вирішенням проблеми  ускладнює її ще сильніше.

Водночас КП «Електроавтотранс» працює у зовсім інших умовах. Так, за даними джерел у міськраді, за минулий 2020-й рік «тролейбусне» підприємство отримало 104 686, 52  грн, із них самостійно заробило лише 19 млн грн (вираховуємо наступним чином: 4 764,54 платно перевезених пасажирів помножуємо на вартість проїзду 4 грн).  З бюджету Сум КП отримало 5 307,6 тис. грн за відшкодування  різниці між встановленими та економічно обґрунтованими тарифами на автобусних маршрутах плюс відшкодування за пільгове перевезення у сумі 35 836,6 тис. грн, а тоді ще надійшло 44484,16 тис. грн фінансової підтримки. Якщо скласти всі ці показники (104 млн 686 тис. 520 грн) і поділити на загальну кількість перевезених пасажирів, яка складає 14 035,12, то виходить, що собівартість однієї поїздки дорівнює 7, 46 грн. Зверніть увагу: сюди ще не внесли придбання нового автотранспорту, а тому, якщо рахувати і ці показники, то реальна ціна однієї поїздки сягне більше 10 гривень!   Тоді як у маршрутках вона дорівнює 4,2 гривень (з фіксованого тарифу 5 гривень – віднімаються пільгові перевезення пенсіонерів і школярів).

На утримання КП «Електроавтотранс» місто витрачає більше 80 мільйонів гривень на рік, хоча ним, згідно даних самого КП, користуються лише 7% Сумської громади. За день «Електроавтотранс» перевозить 38347 пасажирів, а якщо сумчани їдуть і зворотню сторону, наприклад, на роботу і з роботи, то  19174 пасажирів.

Та навіть якщо ви не користуєтеся  послугами КП, не їздите у тролейбусах, комунальних автобусах і пересуваєтеся містом на власному авто або ходите виключно пішки,  і думаєте, що наведена інформація вас не стосується, то глибоко помиляєтеся. Все одно з власної кишені ви фінансуєте «Електроавтотранс». Яким чином? Так, не буквально, але податки, що ви сплачуєте, ідуть зокрема і на функціонування КП.

Тому й виходить, що КП «Електроавтотранс» у будь-якому разі залишатиметься у строю за рахунок бюджету Сум, який компенсує різницю між діючим і реальним тарифом, а приватний транспорт не може розраховувати ні на аналогічні дотації, ні на будь-які інші. Програма підтримки для перевізників просто не працює. Зрозуміло, що проїзд у даному випадку у маршрутці не може коштувати дешевше, ніж у тролейбусі, тож якщо реальна вартість проїзду в ньому 7,46 гривень, то і маршрутки не можуть продовжувати возити пасажирів по 5 гривень.

Активіст ГО «Стоп корупції» на поліцейського з Бурині: «Ти сопля, на х…й»!

«Тобі піз..а, ми тебе з’їмо на х..й, проковтнемо, як маленьку кісточку» і ще багато інших образ зухвалі молодики, знущаючись, говорили поліцейському з Бурині. «Ти боїшся? В памперсі ходиш?» «Ти сопля!» – чи будуть відповідати хулігани за ці слова, сказані на адресу правоохоронця із міста Буринь, що на Сумщині?..

Інцидент трапився в ніч із 25 січня на 26 січня цього року у місті Буринь, що на Сумщині, у супермаркеті АТБ. П’ятеро молодиків, які є активістами місцевого осередку громадської організації «Стоп корупції», зав’язали бійку прямо у приміщенні торгової мережі. Встановлено, що серед них були Віталій Бакін, Ярослав Йолкін і Руслан Михайлик, відомі у громаді як соратники буринського міського голови Віктора Ладухи.

За словами свідків, активісти ГО «Стоп корупції», перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у магазині, вчинили дебош, завдавши важкі тілесні ушкодження трьом громадянам. Щоб справа не дійшла до жертв, на дії хуліганів відреагували працівники магазину, викликавши до торгівельного закладу поліцію.

Коли правоохоронці прибули на місце події, то зачинщики бійки зустріли їх вкрай неадекватною поведінкою. Активісти почали по-хамськи ображати поліцейських, вживати нецензурну лексику і навіть погрожувати їм. Особливо «відзначився» неврівноваженістю і зухвалістю Ярослав Йолкін.

На фото: Ярослав Йолкін по центру

Спочатку він, як навіжений, кілька разів допитувався посаду у заступника начальника райвідділу поліції Дмитра Аніщенко, роблячи вигляд, чи то не почув, чи то не зрозумів, а потім в хід пішли матюки, намагання зганьбити і залякати. З’ясування стосунків між активістом і поліціянтом потрапило на відео, яке товариші Йолкіна зняли і самі ж виклали. Ось лише кілька цитат «стопкорупціонера», які передають весь тон бесіди:

«Боїшся? У памперсі ходиш?»…

«Ти сопля, на х…й»…

«Тобі піз..а, ми тебе з’їмо на х..й, проковтнемо, як маленьку кісточку»…

Як видно на відео, прикриваючись ім’ям свого шефа Віктора Ладухи, молодик погрожував звільненням заступнику начальника райвідділу поліції та решті поліцейських, які приїхали на виклик.

Відомо, що міський голова Бурині є одним із активних членів ГО «Стоп корупції» (про що свідчить офіційна сторінка ГО в мережі інтернет), бере активну участь у заходах, що проводяться під її прапорами і навіть очолює місцевий 79-ий осередок.Тобто усі ці молодики є у прямому його підпорядкуванню.

Стаття про Віктора Ладуху, як про голову міського осередку ГО “СТОП КОРУПЦІЇ” і зараз розміщена на сайті громадської організації

Разом із національним координатором “СТОП КОРУПЦІЇ” Романом БочкалоюНайбільше шокує те, що принижуючи представників силових органів, вони почуваються абсолютно безкарними, поводять себе так, ніби закон для них не писаний.

Як не дивно, але після всіх образ, що самі по собі тягнуть на статтю Кримінального кодексу, поліція навіть не затримала горе-активістів, а просто відпустила. Жителі Бурині, дізнавшись про нічні перипетії, розводять руками: невже правоохоронці дійсно злякалися Ладухи, від чийого імені представлялися молодики? А якщо ні, то чому хуліганів не притягли до відповідальності, як того вимагає закон?

Нагадаємо, нещодавно у Лебедині «активісти»  ГО “Стоп корупції” взяли безхатька в інформаційні заручники.

 

Водитель маршрутки: «Зарплат достойных нет, десятки машин не выходят на рейс, а сумчане вынуждены ходить пешком»

Наш корреспондент пообщался с водителем одной из городских маршруток Олегом Георгиевичем Ткачем, чтобы узнать изнутри о причинах проблем частного общественного транспорта, а также поинтересоваться его мнением относительно запланированного повышения тарифов на проезд.

Сколько лет вы уже работаете водителем?

Я уже порядка 20 лет за рулем на одном месте работы. Чем мне нравилась эта работа? – количеством «спасибо», сказанных за день. В последнее время нас хают в интернете, социальных сетях. Знаете, что хочу сказать: за рулем машин не инопланетяне, а такие же сумчане, и мы хотим обычных вещей – кроме «спасибо», приносить домой в семьи зарплату и работать в комфортных условиях.

 Почему сейчас остро подняли вопрос подорожания стоимости проезда в маршрутках?

Что получается – все вокруг дорожает. Цена метена (заправки) растет, не успеваешь запоминать ценник, каждую неделю все больше и больше, стоимость бортировки тоже, обычная лампочка в фару в цене дважды поднялась. Я не особо силен в бухгалтерии, но когда заправляешь машину на 900 гривен и сдаешь в предприятие 350 гривен, то как-то понимаешь, что насобирать на замену резины – проблема.

Говорить при растущих составляющих проезда о том, что проезд не должен меняться, это как говорить при подорожании молока о том, чтобы творог в цене стоил тех же денег.

Нашу транспортную отрасль постоянно любят обсуждать, но скажите: в каком еще частном бизнесе люди могут воспользоваться бесплатной услугой? Кто-то может по удостоверению в «сильпо» взять буханку хлеба? Или на рынке для ребенка взять бесплатно одежду?

 Как вы думаете, по какой причине в Сумах сложилась столь накаленная ситуация в сфере транспорта?

 Мне кажется, что проблемы в транспорте не из-за нас, водителей, не из-за людей, работающих в этой отрасли, а из-за политиков, которые любят обещать то, что сделать нельзя. Мы не будем поднимать проезд – а как?! Если все составляющие дорожают.

Кто-то подумал о том, чтобы общественному транспорту дать при введении карантинных ограничений льготную цену на газ метан? Нет. Мы не дадим повышения тарифа. Ну, не даете и что – отрасль валится, машины десятками стоят в АТП. Зарплат достойных нет. Ребята-водители массово увольняются  и уезжают на заработки в другие города, туда, где проезд адекватный. И кто выигрывает? Люди, которые идут пешком и опаздывают на работу? Нет. Мы, которые десятками лет работали на одном месте? Нет.

Сумські футболісти відзначають подвійне свято

ФК «Суми» відзначають подвійне свято – п’ятиріччя від Дня заснування Клубу та День народження свого президента Геннадія Дем’яненко, – йдеться в повідомленнях на офіційному сайті сумчан.

«За цей час наша команда футболістів, тренерів, управлінців та вболівальників дійсно стала дружньою сім’єю! Ці роки дали нам не один привід пишатися. В нашій скарбничці всі можливі футбольні трофеї Сумщини. Вихід команди на всеукраїнський рівень та професійна атестація – це нові виклики та завдання. Упевнений, що команда впорається та буде гідно представляти рідні Суми, даруючи сумчанам чудовий настрій та добру гру! Нажаль,  сьогоднішнє свято засмучене жалобою за загиблими в м. Харкові. Співчуваємо близьким та рідним», – із сумом привітав зі святом президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко.

В свою чергу, його від імені команди, тренерського складу та вболівальників із Днем народження привітав головний тренер  ФК «Суми» Сергій Страшненко: «Президенте – з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання від всієї сумської футбольної родини. Ми одна команда та завжди з Вами! Бажаємо нескінченної життєвої енергії, безмежного натхнення, яскравих перемог та незабутніх емоцій!».

Щиро бажаємо всій спільноті ФК «Суми» міцного здоров’я, невичерпної енергії та багатьох плідних років на ниві українського футболу, сімейного щастя, злагоди та благополуччя.

Нехай здійсняться всі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають тільки нові горизонти майбутніх спортивних перспектив. Щастя Вам, радості та добра!

Водночас, ФК «Суми» висловлює щирі співчуття рідним та близьким, загиблим 21 січня у м. Харкові.

У Сумах ще тільки збираються підвищувати ціну проїзду в маршрутках, а у Тростянці вже давно їздять по 7!

Останніми днями сумчани активно обговорюють заплановане підвищення вартості проїзду в міських маршрутках до 7 гривень, про що стало відомо з проектів рішень виконкому Сумської міськради. Інформацію про новий тариф поширюють у соцмережі і діляться своїми думками з цього приводу, здебільшого висловлюючи категоричне невдоволення. Публікацію на дану тему зробили в Фейсбук-групі «Тростянець без обмежень», очевидно, розраховуючи на специфічну реакцію місцевих жителів. Адже Тростянцем багато років керує «найпрогресивніший» мер не лише Сумщини, а й всієї України Юрій Бова, і вже там, мовляв, знають, якою має бути ефективна транспортна сфера.

Однак далі все пішло не так, як розраховували сумські провокатори. У коментарях до посту тростянчани не зрозуміли кіпішу сумчан, адже у Тростянці проїзд уже давно по 7 гривень, а діти ще з минулого року їздять по 3,5 гривень!

«У нас в Тростянце уже давно 7 гривен по возможности хожу пешком хотя от тарифов мягко говоря не в восторге опять с нас дерут шкуру но перевозчиков тоже можно понять дорожает топливо , запчасти так что по моему проблема лежит гораздо глубже чем нам кажется», – пише Александр Володченков.
«І для дітей у Тростянці ще в минулому році 3,5 грн» – зауважує Валентина Мирошниченко.
«В Тростянце давно-7 гра» , – додає Анна Куценко.

То виходить, що «найпрогресивніший» мер Юрій Бова ще раніше пішов на підвищення тарифу, зваживши всі причини, а на міського голову Сум Олександра Лисенка виливають купу негативу через неминуче зростання ціни проїзду у приватному громадському транспорті. У той же час, не треба забувати, що Тростянець в рази менший від Сум за територією і довжина перевезень зовсім не та.

А що ж із проїздом в інших містах Сумщини? У Лебедині, Охтирці, Білопіллі в маршрутках їздять по 6 гривень, але в цих містах передбачили компенсацію для перевізників. Про намір підвищити тариф вже найближчим часом заявили і у Глухові. У Ромнах ще їздять по 5 гривень, але там із міського бюджету заклали коменсацію перевізникам у розмірі більше 1 мільйона гривень. Якби таку коменсацію закладали для Сум, то ця сума складала більше 10 мільйонів гривень. У Шостці поки їздять по 5,5 гривень і чекають, які рішення щодо підвищення прийматимуть Суми.

Щодо порівнянь з іншими обласними центрами, то в Сумах – один із найнижчих тарифів в Україні зараз і навіть після підвищення до 7 гривень буде лишатись найнижчим. Крім того, до 1 січня по 3 гривні перевозили пенсіонерів і по 2 гривні – школярів, тож фактичний тариф виходив навіть не 5 гривень, а 4,20-4,30 гривень.

Утім, уже після локдауну анонсують підвищення ціни проїзду і в Києві (до 10-12 гривень), і в регіонах (наприклад, у Хмельницькому планують тариф 9-10 гривень, у Житомирі з 8 гривень підвищать до 9). На це впливає ціла низка факторів: від підвищення мінімальної зарплати, зростання ціни палива і запчастин до карантинних умов, коли пасажиропотік «просів» через обмеження у кількості перевезень.

Також сумчани зараз часто скаржаться, що у місті стало менше маршруток і свою доводиться довго чекати на зупинках, особливо це дошкуляє містянам, коли вдарили морози. Але ж чому транспорту не вистачає? Бо перевізники ледь знаходять ресурси, щоб обслуговувати і підтримувати у робочому стані наявний автопарк, а про те, щоб купувати нові машини взагалі не йдеться.

Якщо реальну ціну проїзду в сумських тролейбусах оцінили в 15 гривень, то цілком логічно, що і у приватному громадському транспорті тариф не може залишатися роками на одному й тому ж рівні. Тим паче, що КП «Електроавтотранс» постійно отримує багатомільйонні дотації з бюджету міста (за 2020 рік КП “Електроавтотранс” отримало понад 86 мільйонів субвенції, а самостійно заробило тілько 19 мільйонів), а приватні перевізники, в карантин залишилися без жодної державної і міської підтримки і не мають іншого виходу, як підвищувати вартість проїзду. Звісно, працювати тільки у збиток ніхто не захоче.

Ринок перевезень в обласному центрі опинився на межі виживання, і якщо не приймати нові тарифні умови, нам загрожує транспортний колапс. То чому Тростянець та інші міста області уже зрушили це питання, а Суми чекають, поки на рейс не вийде жодна маршрутка?

Ольга Яковенко

RGM group виконала третину робіт по капітальному ремонту мостового переходу поблизу КПП “Катеринівка”

Цей міст знаходиться на дорозі державного значення Р-65, яка з’єднує контрольно-пропускні пункти на Чернігівщині та Сумщині. 50 років ним щодня користуються тисячі українців.

«Цей міст був шириною 7,5 метрів, ми його розділили на 2 частини. На першій половині мосту ми забили 16-метрові палі, забетонували монолітну плиту та насадки, на які поклали залізобетонні балки. Ця монолітна плита довжиною 70 метрів і шириною – 4,5 метрів», – зазначає виконроб Олексій Охріменко.

Для безпечного проїзду транспорту мостовики RGM group улаштували тимчасове асфальтобетонне покриття мосту і поставили огорожу.

«Тепер ми переходимо на другу частину мосту. Тут ми проведемо такі ж роботи, як і на першій. В результаті збудуємо міст шириною 9,5 метрів і довжиною 70 метрів», – коментує виконроб Олексій Охріменко.
Усі залізобетонні конструкції, які використовуються під час ремонту, виготовлялися компанією ТОВ «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group.

Інна Шевченко: “За 8 років у RGM group багато чого змінилося, тільки не атмосфера у колективі”

Ранок Інни Шевченко починається о 5 годині, аби приготувати смачний сніданок для всієї родини, впоратися з домашнім господарством та провести на роботу коханого чоловіка. Ще й молодшу донечку зібрати до школи. І вже тоді гайда на улюблену роботу.

А працює Інна бухгалтером-касиром на виробничій базі RGM group в Степанівці і щоденно оформляє документацію для продажу продукції компанії, аби клієнти були задоволені.

«Саме у Степанівку приїздять клієнти забирати нашу продукцію. Інколи їх буває так багато, що немає вільної хвилини: оформляємо документи – відвантажуємо продукцію, і так по колу. Але в такі дні завжди радію, що ми корисні людям, що наша продукція допоможе їм у реалізації їхніх проектів», – говорить Інна.

Вона єдина жінка в оточенні чоловіків, і змогла не просто знайти з ними спільну мову, а ще й стати їхньою улюбленицею. Зізнається, що нерідко отримує якісь солодкі презенти, і це завжди викликає посмішку. Саме за колектив і атмосферу у ньому Інна і полюбила RGM group.

«Я працюю тут вже 8 років. За цей час багато чого змінилося: ми вдвічі збільшили об’єми нашого виробництва, побудували Асфальтобетонний завод і оновили лінію фігурних елементів мощення, установили силоси і голосно заявили про себе як про лідера дорожнього будівництва. Єдине, що лишилося незмінним – це атмосфера у колективі RGM group. Попри будь-які труднощі, тут завжди знайдеться підтримка, і це найголовніше»!

Після активного робочого дня Інна повертається додому у коло своєї родини. «Погода зараз радує як ніколи: сніжно і морозяно. Саме час покататися на тюбінгах. Тому ці вихідні нам особливо запам’яталися», – посміхається Інна.

Олександр Безручко з RGM group: “Очі бояться, а руки роблять”

Олександр Петрович Безручко – один із тих, хто пам’ятає RGM group ще 30 років тому. Саме він із командою ще у 1989 році збудували найбільший на Сумщині міст у Кролевецькому районі у селі Мутин. Довжина цього мосту – 260 метрів! Уявіть собі, майже такої ж довжини всесвітньо-відомий міст у Лондоні – Tower Bridge! Ось це вам Сумщина…

«Я прийшов будувати цей міст 25-річним юнаком, який горів бажанням робити щось дійсно важливе для суспільства. Вже тоді розумів, що хочу працювати так, аби результати моєї роботи бачили мої діти. Міст у Мутині – стоїть і досі, ним їздить мій син, і я сподіваюсь, їздитимуть і мої онуки. Я, можна сказати, виріс на цьому підприємстві – 31 рік пропрацював! І кожен міст пам’ятаю, адже кожен з них чомусь мене навчив».

Олександр Петрович збудував та відремонтував половину усіх мостів на Сумщині. Ніколи не боявся труднощів і радше навпаки – завжди відкритий до нового та експериментального! У 2020 році мостова бригада Олександра Петровича вперше на Сумщині впровадили технологію із використанням 3-х металевих труб на мостовому переході в Бобрику! Саме за готовність ризикувати і робити проривні кроки Олександра Петровича і цінують в RGM.

«Олександру Петровичу завжди дістаються непрості об’єкти, в кожному з яких є технологічна новинка – те, з чим підприємство вперше працюватиме. Але завдяки досвіду і професіоналізму він завжди знаходить рішення. Замовники довіряють Олександру Петровичу, бо знають – він особисто слідкує за кожним етапом будівництва та роботою кожного майстра, і навіть краще за будь-який контролюючий орган. Він – приклад для молодих спеціалістів та інших підрозділів компанії RGM group», – зазначають колеги.

«Знаєте приказку: «Очі бояться, а руки роблять»? Ось так ми і починаємо нові проекти. Радимося, вивчаємо усі деталі, плануємо – і за роботу! Це вже стиль життя. Більш того, моїм шляхом пішов Артем, мій син, моя гордість. Працюємо на одному підприємстві, ділимося досвідом, разом будуємо мости, якими подорожуватимуть наші з вами рідні. Майже династія мостовиків.

Я намагаюся не зраджувати собі 25-річному, який горів бажанням робити щось важливе для суспільства. Наче виходить! », – сміючись говорить Олександр Петрович.

Попри усі свої регалії, чоловік залишається щирим та відкритим чоловіком із почуттям гумору та позитивним ставленням до життя. Дивлячись на нього не сумніваєшся: це – людина-глиба, справжній професіонал, яких одиниці. За його плечима довгий професійний шлях, а попереду – нові вершини, які Олександр Петрович підкорить із притаманною йому легкістю і усмішкою!