RGM group завершила ремонт дороги мрії т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове

ТОВ «Роад Констракшн», що входить до RGM group, завершило ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове, які виконувало на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Роботи виконувалися на окремих ділянках дороги км 28+985 – км 39+000, км 46+140 – км 47+107 та км 49+920 – км 50+480. Загальна протяжність відремонтованої ділянки склала 11,542 км.

Відтепер пересування дорогою, відремонтованою дорожниками ТОВ «Роад Констракшн», стало комфортним, а головне – безпечним!

«Зробити безпечним пересування вантажів і людей – пріоритетна мета нашої компанії. Ми щасливі від того, що втілюємо цю мету із кожним новим об’єктом. Гарантуємо, що найближчі 10 років користування цією дорогою пройдуть для автомобілістів із задоволенням! Тож, у добру путь», – коментує директор ТОВ «Роад Констракшн»Олексій Макарюк.

Президент ФК «Суми» вдягнув генеральський кітель

Президент містян Геннадій Дем‘яненко сьогодні встановив тимчасове фото своєї офіційної сторінки Фейсбук у прокурорському однострої державного радника юстиції 3 класу (військове звання генерал-майора, – ред.). Він привітав прокурорську спільноту з професійним святом, яке відзначається щороку 1 грудня.

«Шановні колеги! Вітаю з професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Сердечно бажаю всім вдачі, добра, гарного настрою та головне, здоров’я!», – запостив Геннадій Олександрович.

Нагадаємо, що президент ФК «Суми» Геннадій Дем’яненко – заслужений юрист України, почесний працівник органів прокуратури України та державний радник юстиції 3 класу. Упродовж 20 років пропрацював у органах прокуратури Сумської області та Генеральній прокуратурі України, займав посади заступника прокурора АР Крим та Одеської області, прокурора Черкаської області. Наразі – глава юридичної компанії LS GROUP, однієї з провідних юрфірм України.

Голова Сумського району Віталій Бурбика не дозволив роздерибанити 7 мільйонів гривень екс-депутатам райради

Сумський район – другий в області після міста Суми за кількістю хворих на коронавірус. Логічно, що саме на боротьбу з COVID-19 спрямовані основні ресурси. Про те, як вдається забезпечувати фінансування лікарні, які зміни чекають на громади з реформою децентралізації та чим живе район  говоримо з головою Сумської районної державної адміністрації Віталієм Бурбикою.

– Віталію Олександровичу, як Ви оцінюєте результати виборів у Сумському районі?

– Вибори до Сумської районної ради показали, що люди прагнуть змін не тільки на державному рівні, а й на місцях. Так, більшість новообраних депутатів – це нові обличчя. Якщо говорити про результати партій, то найбільшу довіру жителі Сумського району висловили «Слузі народу» –  вона на першому місці з 23,45% голосів. На другому місці – «Опозиційна платформа за життя» з 17, 52%, на третьому – «Батьківщина» – з 17,36%. За «Європейську солідарність» віддали 15,8% голосів, за «Силу і честь» – 6,71%, «За майбутнє» отримала 6% голосів. Наразі вже триває підготовка до проведення першої сесії новообраної Сумської районної ради. Сподіваюся на консолідовану співпрацю депутатів задля розвитку Сумського району.

Як керівнику районної державної адміністрації Вам доводиться стикатися із різною реакцією на прийняті Вами рішення. Як  ставитеся до критики?

–  До критики ставлюся нормально. Але вважаю, якщо ти критикуєш, то маєш запропонувати певну альтернативу. Та останнім часом відбувається не просто критика, а суцільна дезінформація населення шляхом маніпуляції фактами і подіями, поширення фейків, перекручуванням цифр. До мене звертаються люди, збентежені та обурені ситуацією, і просять пояснити, що відбувається.

Це пов’язано із тим, що Вам вдалося зупинити депутатів уже минулого скликання, які хотіли роздерибанити кілька мільйонів?

– Саме так. Щоб роз’яснити детальніше, згадаємо останні події. 10 листопада відбулося засідання районної ради, на яке адміністрація підготувала зміни до бюджету в частині надання коштів для Сумської центральної клінічної лікарні виключно на боротьбу з COVID-19. Усі знаємо, що кількість захворювання на коронавірус зростає з кожним днем, динаміка навіть не те, що невтішна, а загрозлива (станом на 28 листопада у Сумському районі було зафіксовано 1846 випадків інфікування з початку пандемії, а на Сумщині встановлено черговий антирекорд 1013 випадків).

Завдяки професійній роботі всієї РДА і зокрема фінансового відділу, що зумів грамотно спланувати бюджет району, вдалося досягти його перевиконання  – на 1 листопада у казні залишилося 7,9 мільйонів гривень. Саме із цієї сумми на сесії ми спрямували лікарні 3 мільйони 295 тисяч гривень.

На решту – 2,9 мільйонів – одночасно почали претендувати депутати на різного роду потреби. Зрозуміло, що грошей ніколи не буває достатньо, бо немає ідеальної школи, ідеального садочка, ідеального села… Всюди потрібні кошти – і на освітлення доріг, і на очищення води у колодязях… Але позиція адміністрації була такою: Сумський район, переходячи в новий рік з новими повноваженнями і в нових межах за реформою децентралізації, не може мати порожній бюджет. Як відомо, з 1 січня надходжень у районний бюджет, у зв’язку зі змінами в бюджетному кодексі, майже не буде. Відповідно у цифрах можемо сказати так: у 2021 році матимемо близько 300 тисяч гривень замість 114 мільйонів бюджету 2020 року. Всі кошти підуть в об’єднані територіальні громади. Є загроза, що бюджет району буде просто порожній.  Нова рада обрана, їй потрібно працювати, необхідні кошти як мінімум на її утримання. Депутатам чинного VII скликання просто байдуже, що буде далі, бо люди їх не обрали. Знову стали народними обранцями лише кілька чоловік. І от на останок своїх повноважень вони пропонували роздати ці гроші, проте дерибанити бюджет екс-райдепутатам я принципово не дозволив.

Як виявилося, це рішення було виправданим, адже вже невдовзі Сумська ЦРЛ звернулася із проханням щодо додаткових коштів для коронавірусного відділення, а саме на придбання моніторів пацієнта, кріоциліндра, інфузійних насосів та систем вентиляцій легень. Звісно, сьогодні ми зобов’язані зробити все, щоб зберегти здоров’я людей, тому районна адміністрація підтримала це звернення і на позачергову сесію підготувала проект про виділення 2,7 мільйонів гривень на потреби ЦРКЛ. Врешті нам вдалося дотиснути і  депутати проголосували, а медики отримали необхідне фінансування. Вже з 1 грудня районна лікарня  розгорне ковідне відділення з 53 ліжками, 39 з яких буде приєднано до кисню.

Як триває реалізація проекту «Велике будівництво»?

-На території нашого району маємо чотири об’єкти: завершено реконструкцію школи у Нижній Сироватці і проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Поштова в смт Хотінь, триває реконструкція стадіону у Стецьківці і  дошкільного закладу «Орлятко» в смт Степанівка.

Загальна сума фінансування складає 19 553 984 грн, з них 16 001 586 грн – кошти ДФРР, а 3 552 398 грн – за рахунок місцевих бюджетів.

Хочу наголосити, що за час дії програми Президента «Велике будівництво» у Сумському районі відремонтовано більше доріг, ніж за 4 минулі роки!

– Що чекати громадам Сумського району з нового року?

– Внаслідок реформи децентралізації Сумський район укрупнюється. Суми, Сумський район, Краснопільський район, Білопільський район, Лебединський район – усе це тепер стало новим Сумським районом. Раніше це були окремі адміністративні одиниці, частина з них була громадами, частина – ні. Тепер усі стали ОТГ. Залишилося три рівні: ОТГ- район-область. На Сумщині з 18 районів стало 5. У районах немає міст і сіл, є міська, сільська, селищна ОТГ.

Як справлятимуться громади? Коштів їм додасться, а складнощі, які виникатимуть, – адміністративні. Керівництвам треба утворити свої органи, зокрема фінвідділ, якого не було у них раніше. Адміністрації займатимуться здійсненням державного контролю за виконанням радами делегованих повноважень.

– Як працює РДА в умовах карантину?

-Дотримуємося усіх санітарних норм та рекомендацій Кабміну. Частина співробітників, наскільки це дозволяє специфіка їхньої роботи,  працює дистанційно. Як бачите, скрізь у приміщеннях стоять антисептики, пересування будівлею відбувається у масках, всі наради також проводимо в масках. Наразі, працюємо без прийому громадян, але активно комунікуємо з громадянами в онлайн-режимі. Звернутися до адміністрації можна на  електронну пошту sumy@sm.gov.ua, а всю інформацію наполегливо раджу дізнаватися тільки з офіційних джерел – сайту РДА, сторінки РДА у Фейсбуці та моєї особистої Фейсбук-сторінки, де я оперативно ділюся з людьми всіма новинами нашого району. Тоді не буде прикрих непорозумінь через провокаторів і розповсюджувачів фейків.

Принагідно хочу звернутися до жителів Сумського району та всієї Сумщини: шановні, бережіть своє здоров’я, дотримуйтесь правил карантину, ставтесь до обмежень серйозно та відповідально, адже тільки разом ми зможемо подолати це важке випробування «ковідом»!

У соцмережах – флешмоб на підтримку ФК «Суми»

У соціальній мережі Фейсбук шириться акція «Я вболіваю за ФК «Суми» на підтримку команди перед надважливим матчем чемпіонату України з чемпіоном Харківщини – ФК «Вовчанськ».

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко сьогодні зранку запостив на своїй сторінці у Фейсбук відповідну рамку та прокоментував, – «Друзі! Завтра наші хлопці грають надважливий матч з харків’янами. По-суті, за перше місце в Східній групі чемпіонату України. Гра без глядачів. Підтримаємо хлопців віртуально!». Наразі його публікацію в соцмережах активно коментують і підтримують сумські політики, чиновники та вболівальники.

Зокрема, Ви можете додати рамку «Я вболіваю за ФК «Суми» для фото профілю Facebook, щоб показати, що підтримуєте сумську команду.

Щоб додати рамку до свого фото профілю, Вам необхідно відкрити сторінку https://m.facebook.com/profilepicframes, натиснути Додати рамку. У пошуковому меню вказати – ФК СУМИ та обрати потрібну рамку для фото профілю. Потім натисніть Використовувати як фото профілю, щоб зберегти фото з рамкою.

Нагадаємо, що завтра, 28.11.2020, ФК «Суми» проведе матч 13-го туру другого етапу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 із ФК «Вовчанськ» (Харківська область).

Матч розпочнеться о 12:00 на стадіоні «Авангард» у м. Зміїв Харківської області та у зв’язку з карантинними обмеженнями пройде без глядачів.

Наразі ФК «Вовчанськ» посідає перше місце в групі 3 чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 (12 матчів та 32 очки), ФК «Суми» – друге (11 ігор та 27 очок).

Кухня у вагончику RGM group: як живе та що готує дорожній кухар Олексій Лихобаба

Мабуть, кожна жінка вміє варити борщ, смажити грінки і створювати затишок в оселі…Але ви не їли запашну грінку з часником від кухаря RGM group на виїзді – Олексія Лихобаби.

Саме Олексій щодня готує для виїзних бригад обіди та вечері на кухні у вагончику, слідкує за порядком та чистотою, топить баню, закуповує продукти. Саме наш мастер-шеф допомагає дорожнім бригадам почуватися як вдома за сотні кілометрів від їхньої справжньої домівки.

Коли ми зустрілися з Олексієм, на його плиті саме доварився гороховий суп із реберцями, а на столі своїм ароматом чарували щойно підсмажені грінки з сіллю та часником. Цей набір чекає на мостову бригаду, яка саме зараз зводить мостовий перехід, що веде до КПП «Катеринівка». Хлопці мають зовсім скоро прийти на обід, але до того ми попросили Олексія розповісти нам про «кухню на виїзді».

«У нас тут є все, що необхідно для приготування: плита, газ, посуд, вдосталь води, продукти. Їх ми, звісно, докуповуємо – той же хліб або овочі. Але стараємося, щоб в нас завжди були картопля, цибулька, часничок, капуста, морква, крупи, сало, м’ясо, перчик, помідор».

Меню Олексій намагається завжди урізноманітнювати, аби страви були ситними та смачними.
«На обід у нас обов’язково перша страва, до неї часничок, цибулька. На вечерю – щось м’ясне або рибне. До них – каша або картопля в залежності від того, що з чим краще поєднується. Якщо це риба, то картопляне пюре з салатом всім смакуватиме».

Інколи бригади вирішують влаштувати собі свято, купують м’ясо і смажать шашлик. Олексій знає секрети маринування, додаючи лимонний сік, і страва стає справжньою фішкою кулінарного майстра. До речі, ви не куштували традиційний український борщ від Олексія. Бригада мостових майстрів переконана, такий борщ навіть жінка не приготує. Страшеееееенно смачно! Сам Олексій говорить,що рецепт смачного приготування борщу дуже простий:

«Треба не шкодувати овочів – більше цибульки, моркви, бурячку, аби борщ був наваристим і густим, і звісно ж – м’ясо. На бульйоні ваша страва точно буде ситною і насиченою смаком».

Коли бригади пообідали і йдуть на об’єкт RGM group, Олексій наводить порядок на кухні і починає готувати вечерю. Але на кухні повар готує не сам, завжди поряд мале кошеня Борька, який вже став повноправним членом бригади мостовиків.

«А вранці, годині о шостій, до нас щодня приходить півень і горланить, будить нас. Ми навіть не знаємо, чий він. Він просто приходить, виконує роль будильника, і йде кудись. Хто знає, як влаштований його світогляд і що він собі думає», – сміючись розповідає Олексій.

На момент нашої розмови з Олексієм, йшов 11-й день роботи мостовиків на об’єкті RGM group. Не приховують, трохи втомилися. Але зізнаються, що гарячий і смачний обід у вагончику за рогом вулиці нагадує тепло домашнього затишку, і працювати стає набагато легше!

Бетоном виробництва RGM group залили монолітні перекриття другого поверху у новобудові на Воскресенській

Підприємства RGM group продовжують систематично поставляти бетон С20-25 з рухливістю Р3 та Р4 на будівельний майданчик торгівельного центру на вул.Воскресенська. Цього разу будівельники повністю залили другий поверх на відмітці 6,6м, використавши для цього 133,5 кубів сертифікованого бетону.

Найближчими днями планується заливання колон, які слугуватимуть надійною опорою для 3 поверху будівлі. Нагадаємо, що майбутня споруда зводиться виключно з бетону виробництва RGM group. Компанія гарантує, що з нею будь-яке будівництво стане надійним та безпечним!

RGM group: комплексне проектування – запорука успіху об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Сумщини!

ТОВ «Кластер інжиніринг» працює за принципом проектного інституту і є постійним партнером групи компаній RGM group. Наразі спроектовано більше 100 об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Сумщини і важливих об’єктів Харківської області.

Згідно із розробленою проектно-кошторисною документацією, ТОВ «Роад Констракшн» восени 2019 року успішно виконало капітальний ремонт провулку Чугуєвський від перехрестя вул.Псільської та завершило улаштування дороги по вулиці Криничній від Прокоф’єва до вул.М.Міхновського.

Саме комплексний підхід від професійної розробки проекту до моменту якісної реалізації підвищує довговічність дорожнього покриття.

«Наші фахівці проводять геодезичну зйомку та геологічні вишукування, а проектанти та кошторисники на основі отриманих даних готують проект та вартість проектних робіт. Після успішної експертизи, ми віддаємо готову проектно-кошторисну документаціє замовникові. Далеко не всі проектні організації надають такий спектр послуг», – коментує директор ТОВ «Кластер інжиніринг» Ірма Грицай.

Наразі по вулиці Криничній на провулку Чугуєвський немає скупчень води, оскільки спроектована зливна система водовідведення та улаштовано якісне дорожнє покриття. Самі об’єкти спроектовано не лише практично, а й естетично.

У Сумах здійснили наругу над найбільшим державним прапором

Днями у Сумах викрали державний прапор, що був встановлений біля молодіжного центру “Романтика”.

Це був найбільший український стяг в обласному центрі. Його за власний кошт придбав екс-губернатор Роман Грищенко, аби у центрі міста гордо майоріла державна символіка. На фото нижче видно, як цей прапор виглядав влітку.

Тепер замість поцупленого вивісили державний прапор значно менший і за попередній, і за червоно-чорний, що встановили націоналісти, та ще і візуально здається, що його розмістили нижче. Це схоже на знущання над державною символікою, тим паче, що за Конституцією єдиний державний прапор України –  стяг iз двох рiвновеликих горизонтальних смуг синього i жовтого кольорiв, а червоно-чорний прапор, який був знаменом УПА, сьогодні у суспільстві визнають далеко не всі.

Треба подумати, кому може бути вигідно здійснювати наругу над державним прапором у Сумах? До того ж, роблять це зараз, коли увага громадськості прикута до ескізу великого герба, який на конкурсі обрав уряд. Сподіватимемося, що правоохоронні органи розберуться, хто може бути до цього причетний і прагне розхитати ситуацію у місті, граючи з українськими символами.

Керівник RGM group Сергій Голуб: “Ми не терпимо ледарів і шахраїв, нам з ними – не по дорозі!”

Ти амбітний? Ініціативний? Сміливий? Тоді приєднуйся до команди RGM group!

“Ми щиро віримо у наші цілі – будувати якісно і працювати професійно! Впевненими кроками йдемо до мети – зробити переміщення людей та вантажів безпечним, посилюючи економіку нашої країни!

Якщо відчуваєш у собі сили допомогти нам у цьому – ми чекаємо на тебе!
Нічого не бійся! У тебе все вийде” – звертається керівник RGM group Сергій Голуб до майбутніх співробітників компанії.

.