Вчора
19 червня
18 червня
17 червня
16 червня
Жителі Роменської ОТГ виступили проти будівництва сміттєвого полігону
Жителі сіл: Біловоди, Бобрик, Біловідське, Веселий степ, Марківське, що три роки тому ввійшли до складу Роменської ТГ, вийшли на протест проти облаштування біля їх населених пунктів місця для складування побутових відходів. Люди обурені тим, що міський голова та депутати Роменської міської ради не зважають на їх думку, не враховують екологічної небезпеки від цього об’єкта для довкілля. Тож звернулись гарячу лінію СТС.
Джерело: сайт СТС
Тест опитування
Бюджетну кризу в Недригайлові подолано: Віталій Калініченко про успішне розблокування фінансування регіону
Робота заради людей: очільник обласної ради Олексій Романько відзначив внесок держслужбовців в успішну реалізацію проєктів...
Відкритість та підтримка: керівництво Пенсійного фонду Сумщини проведе пряму «гарячу лінію» для мешканців області
30 грудня
12 серпня
10 серпня
6 вересня
22:21
Новость сумщина
19 травня
13:00 ФОТОВІДЕО
У Сумській області 8 дітей хворіють на коронавірус
10:36 ВІДЕО









